Wróciłyśmy z trasy po Bieszczadach

Wróciłyśmy z trasy po Bieszczadach. Niestety nie doszło do finałowego koncertu w więzieniu.Koncert miał być dla Kwaska,ale po pierwsze okazało się,że trzy dni przed koncertem został urlopowany,czyżby z powodu,że miałyśmy zagrać w więzieniu w jego sprawie???A po drugie,przed wejściem przebadali alkomatem.HA!!!Okazało się to zgubne dla sprawy,bo jedna z nas, miała nieco promili po wcześniejszym,wieczornym koncercie.Gdybyśmy wiedziały,ale nikt nas nie uprzedził,BYŁYBYŚMY TRZEŹWE JAK….

PRZEJEBANE – chciało mi się krzyczeć słowami poetki, Janki oczywiście

Tak mi było przykro,z powodu tych chłopaków zamkniętych w swoich celach,czekających na koncert, naprawdę straszny,cholerny dóółł.

Wszystkie inne koncerty naprawdę fajne. Dzięki wszystkim za ciepłe, nawet ośmieliłabym się powiedzieć żywiołowe  przyjęcie, szczególnie w Sanoku-PaniK  i Wetlinie- Bazie Ludzi z Mgły.Ewa, załączam parę fotek ilustrujących

Pierwszym newsem:) jest to,że właśnie nagrałyśmy płytę która ukaże ukaże się na początku jesieni,ale już teraz gramy koncerty promujące nasze nowe piosenki.Trzy z nich są na stronie i można posłuchać.Płytę nagrywałyśmy w studio u Artura Gasika a mixowałyśmy w studio u Smoka.Pieniądze zdobyłyśmy dzięki życzliwości i wsparciu przyjaciół,którym bardzo za tę pomoc dziękujemy.

Drugim newsem:) jest to,że za chwilę wyjeżdżamy w trasę po Bieszczadach i jak zwykle przy okazji koncertów bardzo się ekscytujemy,szczególnie,że finałowy koncert zagramy w Zakładzie Karnym w Uhercach Mineralnych.To będzie koncert dla Kwaska,muzyka,gitarzysty Kultu,Elektrycznych Gitar,PRL,osadzonego w wiezieniu w Uhercach na 6 lat.

http://www.cgm.pl/aktualnosci,24545,translola_zagra_dla_kwaska,news.html

Tutaj link do petycji w sprawie ułaskawienia

:http://www.petycje.pl/petycja/8691/uwolnic_rafala_kwazniewskiego!.html

Można podpisać i w ten sposób pomoc Rafałowi,we wcześniejszym wyjściu z Zakładu Karnego.

A tutaj parę fotek z trasy po Niemczech w czerwcu 2012

No Comments

Comments are closed.